Autor

zygfryd

06-06-2016 17:36

Tytuł: schematycznie :)

Psix + Biometar RPX 100

Komentarze

Polon

Polon

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

dzięki dzięki

10 lat temu
wosk

wosk

Przyswoiłeś dobre schematy

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Fantastyczne.

10 lat temu
dziiikk

dziiikk

Dobre.

10 lat temu
DAAD

DAAD

No wreszcie jakieś zdjęcie dla ludzi!

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

Wilkosz napisał(a):
No niby schematycznie ale jak wykwintnie podane to zawsze będzie smakować.


Dzięki

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

No niby schematycznie ale jak wykwintnie podane to zawsze będzie smakować.

10 lat temu