Autor

Wilkosz

06-06-2016 06:10

Tytuł: foto szopa blues

a właściwie obora, chlew, stajnia i kuchnia letnia w jednym

Komentarze

irmi

irmi

Mam nadzieję, bo dla mnie od zawsze jesteś sentymentalnym detalistą

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

irmi napisał(a):
Fajna szopa, a ile tam motywów na detaliczne obrazki.



Zbrzydła mi cyfra Irminko okrutnie (wczoraj, dziś trochę z kociakami, wystarczy)... à propos obrazków. A z analogiem trochę się boję bliżej podchodzić... ale i do tego dojdziemy. Dzięki.

10 lat temu
irmi

irmi

Fajna szopa, a ile tam motywów na detaliczne obrazki.

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
rafcio

rafcio

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Ja uwielbiam na polskich wsiach wszelkie rozwiazania, ktore świadczą o sercu i dbałości, a nie o portfelu.

Szczerze uwielbiam takie szopy i fakie klimaty.

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Szopa-blues udany!

10 lat temu
DAAD

DAAD

Bardzo mi się takie miejsca podobają. Gdyby jeszcze szopę nazwać hangarem było by miodzio.

10 lat temu
KAT

KAT

Wilkosz napisał(a):
Wyrko stawiam tylko jak większy ochlaj i wyżerka. Chałupa 10 metrów obok.
Nie znasz dnia ani godziny ! wyrko bym zostawil !

10 lat temu
keraltok

keraltok

Takie budynki przyciągają, przypomina mi się kuźnia mojego dziadka.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Wyrko stawiam tylko jak większy ochlaj i wyżerka. Chałupa 10 metrów obok.

10 lat temu
KAT

KAT

Rzuciwszy trzeci raz, drugim okiem,domniemywowuje Wilkoszu,skoro tam dobroci tyle,kuchnia,chlewik,oborka,to i w narozniku jakies wyrko by sie przydalo,takie cztery w jednym .Okolica cicha,zdala od dali,wyobrazam sobie, tako podlasko zimniutenko...

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

10 lat temu
KAT

KAT

Wilkosz napisał(a):
Obrazek


Oryginał. Od wschodniej strony jeszcze leży bo zdrowy.
Papo czarno,smolowo,o to,to !

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Fajna szopa, dach życiowo nie przeszkadza, ale zdjęcie było by ciekawsze bez niego. Sam mam ładny dom z pokryciem budżetowym, niepodobającym mię się okrutnie i cierpię patrząc na zdjęcia.
Detale na ścianie inspirujące.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Obrazek


Oryginał. Od wschodniej strony jeszcze leży bo zdrowy.

10 lat temu
KAT

KAT

Tak piekna szopa blacho kryta ? a fe !dobrze ,ze nie cynkowo,tako blyszczonco !

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dach też obleci, bo to nie eternit

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

W sytuacjach nagłej potrzeby, a ratować trzeba było pilnie, człowiek musi zawierać zgniłe kompromisy z własnym portfelem...

Sie wymieni za czas jaki, z dachu sie przecie nie strzela, a dziurawy był okrutnie.

10 lat temu
KAT

KAT

Wszystko na zdjeciu ,co ponizej dachu jest super.

10 lat temu