Autor

DAAD

05-06-2016 23:50

Tytuł: Serce

Komentarze

jarek

jarek

DAAD napisał:
Sroleju.

Łojeju

10 lat temu
Marian

Marian

Fanzolisz! O nieba! Tego słowa AT potrzeba.
W jednym tym śląskim zwrocie ileż znaczeń
Ileż odcieni... Jak emulsji filmowych rodzajów
By zażyć żelatynowo srebrowego raju...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Fanzolisz.

10 lat temu
Marian

Marian

W tymkraju poczucie humoru zdycha
Tu koń polski, Wolski, kryszaki i otto
Spustoszenie w mych zwojach zrobiły słodkich
Czas zdychać lub wypić kielicha

10 lat temu
DAAD

DAAD

marian napisał(a):
Jako frustrat dodam że nieskutecznie


Bo Twój przypadek jest rzadki i osobliwy.
Pewnie dla tego, ze masz poczucie humoru.

10 lat temu
Marian

Marian

Jako frustrat dodam że nieskutecznie

10 lat temu
DAAD

DAAD

vincemancini napisał(a):

wiem jesteś tu ważny


Błędna teza, jestem tu tak samo ważny jak Ty.
Lubię natomiast irytować frustratów.

10 lat temu
Marian

Marian

I tam też. I gdzie indziej 😉

10 lat temu
vincemancini

vincemancini

DAAD napisał(a):
Próbujesz mnie obrazić, ale ja mam na takich wywalone.


wiem jesteś tu ważny

10 lat temu
DAAD

DAAD

Próbujesz mnie obrazić, ale ja mam na takich wywalone.

10 lat temu
vincemancini

vincemancini

DAAD napisał(a):
Tak Masz rację, poprzednio też Miałeś.
Wstawiaj dobre zdjęcia a nie wpadasz się kłócić.
Poprzednio też Ci nie bardzo wyszło.


teraz się usprawiedliwiasz , czy dalej pleciesz trzy , po trzy

10 lat temu
DAAD

DAAD

Tak Masz rację, poprzednio też Miałeś.
Wstawiaj dobre zdjęcia a nie wpadasz się kłócić.
Poprzednio też Ci nie bardzo wyszło.

10 lat temu
vincemancini

vincemancini

to nawet na allegro się nie nadaje

10 lat temu
DAAD

DAAD

Sroleju.

10 lat temu
jarek

jarek

Wymiana poziomu oleju w łódce?

10 lat temu
Marian

Marian

na olx?

10 lat temu
DAAD

DAAD

Janqu Tobie chyba nie jest obce to uczucie?

10 lat temu
Dreyfuss

Dreyfuss

Moją uwagę zwróciło \"szczelne\" zakrycie wszelkich otworów przy pomocy kawałków folii (tu, niewidoczne na zdjęciu).

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
Nie wiem nawet po co zrobiłem to zdjęcie.


Hmm, ciekawe przemyślenia...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Nawet gość nie podejrzewa, jak został precyzyjnie namierzony.

10 lat temu
Dreyfuss

Dreyfuss

Parking przy Dereniowej.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Ja widziałem na Ursynowie przy stacji metra Imielin.

10 lat temu
Dreyfuss

Dreyfuss

Ej! Widziałem to kilka dni temu na jednym z parkingów.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Wiem jedynie, że to jest silnik.
Czyj i od czego, tego już nie wiem.
Nie wiem nawet po co zrobiłem to zdjęcie.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Czeka na przeszczep?

10 lat temu
Marian

Marian

robili golfy z szóstką, ale nie rzędową, układ \\\"VR\\\"

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

marian napisał(a):
Wygląda jak od golfa czyli motopompa...


Szóstka w Golfie = prawdziwy odlot.

10 lat temu
KAT

KAT

Watroba po przejsciach ?

10 lat temu
Marian

Marian

Wygląda jak od golfa czyli motopompa...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

To liniowa szóstka - dała się odrestaurować?

10 lat temu
DAAD

DAAD

Nie.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Czerwony Wartburg Turbo?

10 lat temu