Autor

rafcio

05-06-2016 19:49

Tytuł: Las

Pentax ME Super Smc 55/2,0 Fp4 @ 50 Fomadon R09 1+50 Żółtozielony Jedna z niewielu ostrych klatek, mimo że staram się nie używać czasów dłuższych niż 1/60 i uzupełniłem brakujacą gąbkę amortyzującą lustro. Mam z tym aparatem wyraźny problem i coraz głośniej myślę o jego wymianie... Na coś z podobnym wizjerem.

Komentarze

Polon

Polon

Podoba mi się

10 lat temu
wosk

wosk

Mięciuchno i ładnie

10 lat temu
rafcio

rafcio

olowek74 napisał(a):

Nieostrość nie musi być winą aparatu.Kupiłem szarą połówkę do mojej dlugiej sigmy,że będą ładniejsze chmurki nad ptakami i niestety nie idzie go używać.Z filtrem nie mam ostrych zdjęć.Drugie podejście druga wtopa.Nie mam pojęcia dlaczego.Z polarem jest tak samo.


Dzięki, sprawdzę filtry jeszcze raz.


Dzięki Panowie!

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Znakomicie, Rafciu. Podziwiam.

10 lat temu
keraltok

keraltok

Pięknie w tym lesie.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Dodam jeszcze po kilku powrotach, że bardzo katedralnie i strzeliście tę tą sośninę zaprezentowałeś. Wręcz majestatycznie.

10 lat temu
MrCloudHill

MrCloudHill

O!

10 lat temu
Jantar

Jantar

Ładny biało-czarny las.

10 lat temu
olowek74

olowek74


Nieostrość nie musi być winą aparatu.Kupiłem szarą połówkę do mojej dlugiej sigmy,że będą ładniejsze chmurki nad ptakami i niestety nie idzie go używać.Z filtrem nie mam ostrych zdjęć.Drugie podejście druga wtopa.Nie mam pojęcia dlaczego.Z polarem jest tak samo.

10 lat temu
rafcio

rafcio

Dzięki

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Wchodzę w to, choć parę godzin temu dopiero wylazłem.

Zacnie Rafciu, oj zacnie.

10 lat temu