04-06-2016 05:28
Tytuł: ...
Kiev 60 TTL, TMax100/120, ID 68, Carl Zaiss 4/50
Komentarze
banachi
| PiotrCe napisał(a): Fajne zdjęcie, podobnie jak wiele Twoich. Podoba mi się nasycenie czerni. |
Dziękuję bardzo
10 lat temu
banachi
Pan Ochroniarz nie prorestował, bo pokazałem mu legitymację
I nie partyjną
Choc w pewnym sensie można by było ją do takich zaliczyć 
10 lat temu
Janeq-2010
Nie protestował - był na marszu protestacyjnym.
A teleportacja jest, jak dotąd, przereklamowana. 
10 lat temu
jaskiniar
a Pan Ochroniarz nie sugerował byś nie fotografował? Bo jak robiłem tę fotografię to protestował...
10 lat temu
PiotrCe
Fajne zdjęcie, podobnie jak wiele Twoich. Podoba mi się nasycenie czerni.
10 lat temu
paola
Bardzo...