Autor

Janeq-2010

04-06-2016 00:39

Tytuł: ze smażalni jaskiniara #3

klatka z ostatniego filmu ze 'smażalni jaskiniara' Canon EOS-5 EF 1,4/50mm FortepanS 80ASA@50ASA FX-37 1+7 8:00m 22C Microtek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

wosk napisał(a):
Świetne, niedopowiedziane...


Dziękuję...




wosk napisał(a):
Lith?...



a gdyby tak nie dać opisu?

10 lat temu
wosk

wosk

Lith? Świetne, niedopowiedziane...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Piecia napisał(a):
Bardzo fajnie wyszło. Podoba.
...o ile masz jeszcze takie filmy.



Mam kilkanaście klatek, ale nie wiem jak DAAD je zniesie.

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Ech panowie, bardzo dziękuję...



DAAD napisał(a):
Przypadkowo wyszło Ci fajnie.


DAAD, czy to nie nadmiar łaski?

10 lat temu
DAAD

DAAD

Przypadkowo wyszło Ci fajnie.

10 lat temu
viper1986

viper1986

Dużo się dzieje. Fajne

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Suuuper.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Ale kto zapozuje? DAAD, Implicit, kto?
Kabaretki może pożyczę, ale jak dalej?

10 lat temu
dziiikk

dziiikk

Popieram pomysł Piecia, Janek rób erotyczne foty!

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dzięki.
Przejrzyj swoją smażalnię - teraz \'kebaby\' wszystkim się spodobały.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Spać nie mogę z wrażenia! - Szanowni przedpiścy też?
(niestety film ostatni, ale klatek jeszcze sporo)



gorąc jak diabli - zszedłem się napić - mineralnej

10 lat temu
Piecia

Piecia

Bardzo fajnie wyszło. Podoba. Tak sobie myślę i widzę jakąś erotyczną fotkę w takim efekcie pewnie też fajnie byłoby , o ile masz jeszcze takie filmy.

10 lat temu
jarek

jarek

Taka akwatinta prawie.

10 lat temu