03-06-2016 12:44
Tytuł: Implicita fabryka z reklamą
Warszawa z najszybszym internetem światłowód 800 Mbit/sec Canon EOS-3 EF 28-135IS EquiColor 100 RelaxFoto MicroTek i800
Komentarze
viper1986
| Na tej stronie Janeq-2010 napisał(a): I do WFDiF na Chełmskiej również... ![]() |
I na Legię można skoczyć, choć pewnie doping słychać z oddali.
10 lat temu
DAAD
I do garaży MSWiA.
10 lat temu
jarek
Jacku z aparatu?
https://www.google.pl/maps/@52.2033976,21.0457997,3a,15y,95.6h,86.13t/data=!3m6!1e1!3m4!1sYUq4An0B-RHVQbrEshRtVQ!2e0!7i13312!8i6656
10 lat temu
Janeq-2010
viper1986 napisał(a):
Poznałem, chociaż do Tesco ma blisko po robocie ![]() |
I do WFDiF na Chełmskiej również...
10 lat temu
viper1986
| Janeq-2010 napisał(a): A poznajesz co to za \\\'fabryka\\\'? ![]() |
Poznałem, chociaż do Tesco ma blisko po robocie
10 lat temu
Wilkosz
| Janeq-2010 napisał(a): Niestety pudło - nie będę was męczył - to Wybiórcza (a skąd chciałbyś ująć Mordor tak z góry Batmanie?) |
Aaaaaaaaaaaaa to niewiele zmienia
znaczy centrum najwyższej próby obiektywnego dziennikarstwa, szacun. Dronem bądź wroną z doczepionym... no czym, no czym?
10 lat temu
Janeq-2010
Wilkosz napisał(a):
Słoikowo zwane dowcipnie mordorem? |
Niestety pudło - nie będę was męczył - to Wybiórcza
(a skąd chciałbyś ująć Mordor tak z góry Batmanie?)
10 lat temu
Wilkosz
Janeq-2010 napisał(a):
A poznajesz co to za \\\'fabryka\\\'? ![]() |
Słoikowo zwane dowcipnie mordorem?
10 lat temu
Janeq-2010
| viper1986 napisał(a): Pamiętam jak na jednym ze spotkań Jacek użył sformułowania, że \\\\\\\' bo muszę iść do fabryki\\\\\\\', zdziwiłem się bo pamiętałem, że wspominał coś o pracy w anonse... |
A poznajesz co to za \'fabryka\'?
10 lat temu
viper1986
Pamiętam jak na jednym ze spotkań Jacek użył sformułowania, że \\\" bo muszę iść do fabryki\\\", zdziwiłem się bo pamiętałem, że wspominał coś o pracy w anonse.. Teraz rzadziej się spotykamy i mniej rzeczy mnie zadziwia
10 lat temu
Janeq-2010
ale reklama nie od tej strony