Autor

Janeq-2010

03-06-2016 12:44

Tytuł: Implicita fabryka z reklamą

Warszawa z najszybszym internetem światłowód 800 Mbit/sec Canon EOS-3 EF 28-135IS EquiColor 100 RelaxFoto MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

ale reklama nie od tej strony

10 lat temu
viper1986

viper1986

Na tej stronie Janeq-2010 napisał(a):
I do WFDiF na Chełmskiej również...


I na Legię można skoczyć, choć pewnie doping słychać z oddali.

10 lat temu
DAAD

DAAD

I do garaży MSWiA.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

viper1986 napisał(a):
Janeq-2010 napisał(a):
A poznajesz co to za \\\\\\\'fabryka\\\\\\\'?


Poznałem, chociaż do Tesco ma blisko po robocie



I do WFDiF na Chełmskiej również...

10 lat temu
viper1986

viper1986

Janeq-2010 napisał(a):
A poznajesz co to za \\\'fabryka\\\'?


Poznałem, chociaż do Tesco ma blisko po robocie

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Janeq-2010 napisał(a):


Niestety pudło - nie będę was męczył - to Wybiórcza


(a skąd chciałbyś ująć Mordor tak z góry Batmanie?)



Aaaaaaaaaaaaa to niewiele zmienia znaczy centrum najwyższej próby obiektywnego dziennikarstwa, szacun.


Dronem bądź wroną z doczepionym... no czym, no czym?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Wilkosz napisał(a):
Janeq-2010 napisał(a):
viper1986 napisał(a):
Pamiętam jak na jednym ze spotkań Jacek użył sformułowania, że \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' bo muszę iść do fabryki\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\', zdziwiłem się bo pamiętałem, że wspominał coś o pracy w anonse...



A poznajesz co to za \\\\\\\'fabryka\\\\\\\'?


Słoikowo zwane dowcipnie mordorem?



Niestety pudło - nie będę was męczył - to Wybiórcza


(a skąd chciałbyś ująć Mordor tak z góry Batmanie?)

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Janeq-2010 napisał(a):
viper1986 napisał(a):
Pamiętam jak na jednym ze spotkań Jacek użył sformułowania, że \\\\\\\\\\\\\\\' bo muszę iść do fabryki\\\\\\\\\\\\\\\', zdziwiłem się bo pamiętałem, że wspominał coś o pracy w anonse...



A poznajesz co to za \\\'fabryka\\\'?


Słoikowo zwane dowcipnie mordorem?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

viper1986 napisał(a):
Pamiętam jak na jednym ze spotkań Jacek użył sformułowania, że \\\\\\\' bo muszę iść do fabryki\\\\\\\', zdziwiłem się bo pamiętałem, że wspominał coś o pracy w anonse...



A poznajesz co to za \'fabryka\'?

10 lat temu
viper1986

viper1986

Pamiętam jak na jednym ze spotkań Jacek użył sformułowania, że \\\" bo muszę iść do fabryki\\\", zdziwiłem się bo pamiętałem, że wspominał coś o pracy w anonse.. Teraz rzadziej się spotykamy i mniej rzeczy mnie zadziwia

10 lat temu