31-05-2016 11:19
Tytuł: Asia
Mamiya C330 + Sekor 180/4.5 scan - TMAX 400
Komentarze
zygfryd
| PiotrCe napisał(a): Naprawdę chciałbym kiedyś zrobić taki portret. Czułbym się spełniony. Słowo daję. Było tylko zastane światło? Na zewnątrz? Edit. Czy to czasem nie ta sama dziura w dachu co u Pati? |
Nie, krzaki przed dworkiem. Asia szła do samochodu po ciuchy na zmianę, zatrzymała się i szukała czegoś w torebce. Szybki pomiar, szybkie ustawienie aparatu i ostrości. Powiedziałem coś do niej, odwróciła się zobaczyłem jej wzrok i nacisnąłem spust. Tak powstało to zdjęcie. Lekko poprawiłem kontrast, ciut rozjaśniłem twarz i ramię.
10 lat temu
dove70
Świetny portret
10 lat temu
PiotrCe
Naprawdę chciałbym kiedyś zrobić taki portret. Czułbym się spełniony. Słowo daję.
Było tylko zastane światło? Na zewnątrz?
Edit. Czy to czasem nie ta sama dziura w dachu co u Pati? 
10 lat temu
Janeq-2010
| DAAD napisał(a): [co napisał...] |
można życzyć wielu dobrych pomysłów
10 lat temu
zygfryd
dzięki 
10 lat temu
PiotrCe
O żesz Ty..
10 lat temu
DAAD
Zygfrydzie Tobie już nie ma co poradzić w dziedzinie fotografii.
10 lat temu
Janeq-2010
O psia kość! Bardzo dobre. 
10 lat temu
espresso
Zygfrydzie Tobie już nie ma co poradzić w dziedzinie fotografii.
Poniekąd jest... rób/publikuj takich więcej.