Autor

zygfryd

31-05-2016 11:19

Tytuł: Asia

Mamiya C330 + Sekor 180/4.5 scan - TMAX 400

Komentarze

espresso

espresso

DAAD napisał(a):
Zygfrydzie Tobie już nie ma co poradzić w dziedzinie fotografii.

Poniekąd jest... rób/publikuj takich więcej.

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

PiotrCe napisał(a):
Naprawdę chciałbym kiedyś zrobić taki portret. Czułbym się spełniony. Słowo daję.

Było tylko zastane światło? Na zewnątrz?

Edit. Czy to czasem nie ta sama dziura w dachu co u Pati?


Nie, krzaki przed dworkiem. Asia szła do samochodu po ciuchy na zmianę, zatrzymała się i szukała czegoś w torebce. Szybki pomiar, szybkie ustawienie aparatu i ostrości. Powiedziałem coś do niej, odwróciła się zobaczyłem jej wzrok i nacisnąłem spust. Tak powstało to zdjęcie. Lekko poprawiłem kontrast, ciut rozjaśniłem twarz i ramię.

10 lat temu
dove70

dove70

Świetny portret

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Naprawdę chciałbym kiedyś zrobić taki portret. Czułbym się spełniony. Słowo daję.

Było tylko zastane światło? Na zewnątrz?

Edit. Czy to czasem nie ta sama dziura w dachu co u Pati?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
[co napisał...]


można życzyć wielu dobrych pomysłów

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

dzięki

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

O żesz Ty..

10 lat temu
DAAD

DAAD

Zygfrydzie Tobie już nie ma co poradzić w dziedzinie fotografii.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

O psia kość! Bardzo dobre.

10 lat temu