29-05-2016 20:47
Tytuł:
robal na niedzielę, minolta, rubinar 500
Komentarze
wosk
Też bardzo mi się podoba!
10 lat temu
Janeq-2010
DAAD napisał(a):
Żyje, ale zrobił sobie przerwę remontową. |
Czyżby chodziło o remont/zmianę poglądów?
10 lat temu
olowek74

10 lat temu
irmi
Przerwa na coś innego niż AT ludzka rzecz, jak wróci, to będzie.
10 lat temu
DAAD
| irmi napisał(a): A gdzie się Jacek zapodział? czy może tylko zakamuflował |
Żyje, ale zrobił sobie przerwę remontową.
10 lat temu
jarek
Został sołtysem.
A sołtys wiadomo, nie a czasu.
10 lat temu
irmi
A gdzie się Jacek zapodział? czy może tylko zakamuflował
10 lat temu
jarek
O! Irmi wróciła.
Jacka nie ma, więc nie doceni.
10 lat temu
Wilkosz
Też bardzo mi się podoba!
Echo.