Autor

irmi

29-05-2016 20:47

Tytuł:

robal na niedzielę, minolta, rubinar 500

Komentarze

Wilkosz

Wilkosz

wosk napisał(a):
Też bardzo mi się podoba!


Echo.

10 lat temu
wosk

wosk

Też bardzo mi się podoba!

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
irmi napisał(a):
A gdzie się Jacek zapodział? czy może tylko zakamuflował


Żyje, ale zrobił sobie przerwę remontową.



Czyżby chodziło o remont/zmianę poglądów?

10 lat temu
olowek74

olowek74

10 lat temu
irmi

irmi

Przerwa na coś innego niż AT ludzka rzecz, jak wróci, to będzie.

10 lat temu
DAAD

DAAD

irmi napisał(a):
A gdzie się Jacek zapodział? czy może tylko zakamuflował


Żyje, ale zrobił sobie przerwę remontową.

10 lat temu
jarek

jarek

Został sołtysem.
A sołtys wiadomo, nie a czasu.

10 lat temu
irmi

irmi

A gdzie się Jacek zapodział? czy może tylko zakamuflował

10 lat temu
jarek

jarek

O! Irmi wróciła.
Jacka nie ma, więc nie doceni.

10 lat temu