Autor

TomaszK

28-05-2016 21:55

Tytuł: X

Gdzieś w Świętokrzyskiem... Pan400 / FX-15

Komentarze

Jurek

Jurek

Ładna kompozycja!

6 lat temu
Polon

Polon

jarek napisał(a):
...Amerykanie nie byli na księżycu...


Całkiem prawdopodobne...

10 lat temu
wosk

wosk

Ładne niebo!

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Jak to mawia Dominik - mięsiście... od siebie dodam - ślycznie!

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Dziękuję bardzo!...

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Co za różnica?

10 lat temu
jarek

jarek

Haarp i chemtrails. Amerykanie nie byli na księżycu, a Ziemia jest płaska.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Smuga kondensacyjna rakiety JASSM (?)

10 lat temu
olowek74

olowek74

Też mam podobnego iksa.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Żegluję najczęściej po Jezioraku, ileż tam jest tych smug!

10 lat temu
espresso

espresso

wypatruję na niebie takich mazaji....

10 lat temu