28-05-2016 21:55
Tytuł: X
Gdzieś w Świętokrzyskiem... Pan400 / FX-15
Komentarze
Polon
| jarek napisał(a): ...Amerykanie nie byli na księżycu... |
Całkiem prawdopodobne...
10 lat temu
wosk
Ładne niebo!
10 lat temu
Wilkosz
Jak to mawia Dominik - mięsiście... od siebie dodam - ślycznie!
10 lat temu
TomaszK
Dziękuję bardzo!... 
10 lat temu
jaskiniar
podoba
10 lat temu
Janeq-2010
Co za różnica? 
10 lat temu
jarek
Haarp i chemtrails. Amerykanie nie byli na księżycu, a Ziemia jest płaska.
10 lat temu
Janeq-2010
Smuga kondensacyjna rakiety JASSM (?) 
10 lat temu
olowek74
Też mam podobnego iksa. 
10 lat temu
DAAD
Żegluję najczęściej po Jezioraku, ileż tam jest tych smug!
10 lat temu
espresso
wypatruję na niebie takich mazaji....
10 lat temu
Jurek
Ładna kompozycja!