Autor

farfurnia

27-05-2016 17:22

Tytuł:

Pentax645n, Delta400, Ddx

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Najważniejsze, że zabawa trwa.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Panowie - nie da się i nie ma sensu porównywanie delty w średniaku z pankinem w maluchu! To trochę inne dyscypliny, więc nie traktujmy stwierdzenia Janeqa tak poważnie.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Janeq-2010 napisał(a):
Ilford Delta 400 daje jakość wyraźnie lepszą, ale różnica już nie jest tak wielka jak kilka miesięcy temu.


Aż tak szybko postępuje degradacja Twego zmysłu wzroku? Nikt z bliskich, życzliwych Ci osób nie sugerował pilnej wizyty u okulisty? Janku, Janku, Janku...

10 lat temu
jac123

jac123

DAAD napisał(a):
Chciałem powiedzieć, że jakiś młody człowiek dobiera się od tyłu, do Najjaśniejszej Panienki!

DAAD (jak zwykle) zabłysnął wiedzą religijną.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

farfurnia napisał(a):
Czy to recenzja moich wypocin? Aż tak słabo?
Dziękuję za szczerość Janeq.


Całkiem odwrotnie. Zdjęcie o tematyce procesji Bożego Ciała (uff, zdenerwuję DAADa) jak i kol. epoxy1 , zatem porównanie jakości narzuca się samo.
Ilford Delta 400 daje jakość wyraźnie lepszą, ale różnica już nie jest tak wielka jak kilka miesięcy temu.

Kadr owszem przyjemny, okazjonalny.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Chciałem powiedzieć, że jakiś młody człowiek dobiera się od tyłu, do Najjaśniejszej Panienki!

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Czy to recenzja moich wypocin? Aż tak słabo? Dziękuję za szczerość Janeq.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

AGFA PankineK 50ASA z ~1960r współczesnym filmem Ilford Delta 400 nie będzie,
ale dystans jakości w ostatnich kilku miesiącach wyraźnie się zmniejszył

10 lat temu