Autor

Janeq-2010

25-05-2016 17:38

Tytuł: w lesie

Canon EOS-5 EF 28-135mm ORWO NP55 FX-37 1+7 7:30min 22oC MicroTek i800

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

Dziękuję.

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

To oczywiste. Najlepszym przykładem są zdjęcia z plenerów grupowych, gdzie kilka osób fotografuje ten sam obiekt; okazuje się, że w przedstawieniu go występują ogromne różnice

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Spójrz Tomku: mijamy zbliżone sceny, a w wizjerze często widzimy je inaczej.

10 lat temu
TomaszK

TomaszK

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że pozwoliłem sobie pokazać moją interpretację podobnego tematu (cięcie pnia jako motyw główny).

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Wilkosz napisał(a):
Pan Sarkastyczny (użyczam ksywy).



DAAD się droczy - poco Mu moja przysłona.
teraz poszukałem, to i znalazłem

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

DAAD napisał(a):
Janeq-2010 napisał(a):

Dalsze kloce będą mz zbyt mocno rozmyte.
Tego właśnie chciałem uniknąć.


A Twój obiektyw ma przysłonę?


Pan Sarkastyczny (użyczam ksywy). Cenię.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
Rozumiem.


No ten konkretny ma od f3,5 do f22, ale po co Ci ta informacja?

10 lat temu
DAAD

DAAD

Rozumiem.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
Janeq-2010 napisał(a):

Dalsze kloce będą mz zbyt mocno rozmyte.
Tego właśnie chciałem uniknąć.


A Twój obiektyw ma przysłonę?


Tak. F1,4

10 lat temu
DAAD

DAAD

Janeq-2010 napisał(a):

Dalsze kloce będą mz zbyt mocno rozmyte.
Tego właśnie chciałem uniknąć.


A Twój obiektyw ma przysłonę?

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Dębina, ukradną. Kadr wyklaruj jak zdążysz.

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Spokojnie. Jeszcze nadal tam leżą. I zapewne poleżą.
Podejdę i cyknę z ostrością na pierwszy przekrój.
Dalsze kloce będą mz zbyt mocno rozmyte.
Tego właśnie chciałem uniknąć.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

wosk napisał(a):
Pilarz


Doceniam, pochwalam.


Spieprzyłeś Janek ten wyborny temat.

10 lat temu
wosk

wosk

Janeq-2010 napisał(a):
ale wtedy byłoby to zdjęcie jak inne

Ale ja innego z pniakami nie widzę

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

wosk napisał(a):
rzeczywiście chyba lepiej byłoby odwrócić zakres ostrości - na korzyść pierwszego planu



ale wtedy byłoby to zdjęcie jak inne - teraz gorsze, czy lepsze jest poprostu inne

10 lat temu
wosk

wosk

Pilarz wykonał niezłą pracę! Ale rzeczywiście chyba lepiej byłoby odwrócić zakres ostrości - na korzyść pierwszego planu

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dziękuję za opinię o zdjęciu.
Ciekawi mnie co byś napisał o tym.

10 lat temu
DAAD

DAAD

Gdybyś troszeczkę pomyślał, mogło by być niezłe zdjęcie.

10 lat temu