Autor

jaskiniar

25-05-2016 11:03

Tytuł: skała zbiornikowa (2)

maj 2016; aparat Zenza BRONICA SQ-A, obiektyw: ZenzanonS 1:2.8, f=80 mm, z ręki, czas 1/30 sek., f11.0, ISO 100 (Acros 100), wywołanie negatywu i opracowanie obrazu: obróbka własna Rodinal: 1+50, 13.5 min.)

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

10 lat temu
wosk

wosk

Dobre! Golem śpiący sobie na boczku...

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

DAAD napisał(a):
Skała zawsze kojarzy mi się z dynamitem.



DAAD - zastosuj

10 lat temu
DAAD

DAAD

jaskiniar napisał(a):
aż tak wybuchowe?


Skała zawsze kojarzy mi się z dynamitem.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

aż tak wybuchowe?

10 lat temu
DAAD

DAAD

lukaszgurdak napisał(a):
ładne miejsce, chętnie wkomponował bym w nie jakieś ciało


Skrzynkę dynamitu na przykład.

10 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

lukaszgurdak napisał(a):
ładne miejsce, chętnie wkomponował bym w nie jakieś ciało

ba!

10 lat temu
espresso

espresso

DAAD napisał(a):
espresso napisał(a):
Całe życie się uczymy....


Nie wszystkich to dotyczy.

Tak, niektórzy nauczają

10 lat temu
lukaszgurdak

lukaszgurdak

ładne miejsce, chętnie wkomponował bym w nie jakieś ciało

10 lat temu
DAAD

DAAD

espresso napisał(a):
Całe życie się uczymy....


Nie wszystkich to dotyczy.

10 lat temu
espresso

espresso

Całe życie się uczymy....

10 lat temu
DAAD

DAAD

Zbiorniki skalne widziałem, skałę zbiornikową widzę po raz pierwszy.

10 lat temu