Autor

ajsikel

24-05-2016 21:18

Tytuł: ***

odbitka litowa 15x27 https://www.facebook.com/jogamus ic/ fot. Piotr Gołębiowski print. ja.

Komentarze

wosk

wosk

Bardzo dobre! Portret na licie - może kiedyś się odważę

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Właśnie! Jest tu coś mocnego z radzieckiej panoramy, to gra!

10 lat temu
keraltok

keraltok

Fotografia zatrzymuje. Ciekawie rozwiązana scena, kadr przypomina mi radziecką szkołę filmu.

10 lat temu
bogdanm

bogdanm

Łał

10 lat temu
epoxy1

epoxy1

Tak piękne, że nie ogarniam. Naprawdę!
Mamy maj, a to jest zdjęcie maja, kwietnia i marca.

10 lat temu
DAAD

DAAD

O!

10 lat temu
jarek

jarek

Dobrze jest.

10 lat temu