24-05-2016 21:18
Tytuł: ***
odbitka litowa 15x27 https://www.facebook.com/jogamus ic/ fot. Piotr Gołębiowski print. ja.
Komentarze
epoxy1
Właśnie! Jest tu coś mocnego z radzieckiej panoramy, to gra!
10 lat temu
keraltok
Fotografia zatrzymuje. Ciekawie rozwiązana scena, kadr przypomina mi radziecką szkołę filmu.
10 lat temu
bogdanm
Łał
10 lat temu
epoxy1
Tak piękne, że nie ogarniam. Naprawdę!
Mamy maj, a to jest zdjęcie maja, kwietnia i marca.
10 lat temu
DAAD
O!
10 lat temu
jarek
Dobrze jest.
10 lat temu
wosk
Bardzo dobre! Portret na licie - może kiedyś się odważę