Autor

zygfryd

24-05-2016 17:04

Tytuł: Hania

Mamiya C330 + Sekor 80/2.8 TMAX 400 + Neopress HC 1:31, 6 min.

Komentarze

Polon

Polon

Bardzo mi się podoba

10 lat temu
wosk

wosk

Baaardzo przyjemne!

10 lat temu
dziiikk

dziiikk

Obydwa się mnie podobają.

10 lat temu
czarnobialykwadrat

czarnobialykwadrat

lubie

10 lat temu
eMPe

eMPe

przyjemna fotografia

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

zygfryd napisał(a):
espresso napisał(a):
Mało komfortowa pozycja dla maszynopistki... Ale zdjęcie sympatyczne.


Czyli przekombinowane


Broń Boże! A dodatkowo darzę wielkim sentymentem to imię...

10 lat temu
DAAD

DAAD

Bardzo dobra fotografia.

10 lat temu
zygfryd

zygfryd

espresso napisał(a):
Mało komfortowa pozycja dla maszynopistki... Ale zdjęcie sympatyczne.


Czyli przekombinowane

10 lat temu
espresso

espresso

Mało komfortowa pozycja dla maszynopistki... Ale zdjęcie sympatyczne.

10 lat temu