Autor

Woocash

17-04-2016 23:07

Tytuł: Gdzieś na Wschodzie

6x6

Komentarze

Jantar

Jantar

Oj, ładne zdjęcie mnie ominęło.

10 lat temu
Paffcio

Paffcio

Szybko się tam nie wybiorę (z Krakowa trochę daleko, by sobie ot tak wyskoczyć)... :-( Pewnie dopiero na kolejne biebrzańskie roztopy, za rok na wiosnę... ale jak będę się wybierał, to dam znać :-)

10 lat temu
Woocash

Woocash

Paffcio napisał(a):
Czy to nie jest aby widok na Narew z zakrętu wiejskiej drogi w Zajkach?

Dokładnie tak Paffcio....dawaj znać jak będziesz się wybierał popaczeć na esyfloresy Narwi ;o)

10 lat temu
Paffcio

Paffcio

Czy to nie jest aby widok na Narew z zakrętu wiejskiej drogi w Zajkach?

10 lat temu
DAAD

DAAD

StaryMaciej napisał(a):
implicite napisał(a):
Tak sobie wyobrażacie DAADa? .........ja go nie znam.

Powiem Ci szczerze nie ma czego żałować.

10 lat temu
espresso

espresso

kwadrat to fajny jednak format... jeszcze w dobrym wykonaniu to już całkiem bajka. Z rusałką jednak było by fajniej...

10 lat temu
StaryMaciej

StaryMaciej

implicite napisał(a):
Tak sobie wyobrażacie DAADa? .........ja go nie znam.

I ja go nie znam, w przeciwieństwie do wielu z Was nawet go na oczy nie widziałem. Tak więc mogę sobie dowolnie wyobrażać.

10 lat temu
wosk

wosk

Mimo że wolę Rusałki, takim kadrem też nie wzgardzę - bardzo ładnie!
Edit: edit

10 lat temu
implicite

implicite

Tak sobie wyobrażacie DAADa? A myślałem, że tylko ja go nie znam.

10 lat temu
StaryMaciej

StaryMaciej

Ciekawe, i mnie z DAADem się skojarzyło natychmiast.
Ładny kadr, można historię dopowiedzieć jakąś.....

10 lat temu
irmi

irmi

Oba świetne, gratuluję pomysłu. Szedł sobie raz urzędnik gminny do domu i się zapatrzył na urokliwe okoliczności przyrody.
Ale kapelusz to ze dwa numery za duży

10 lat temu
DAAD

DAAD

Fajne.

Wygląda na DAADa.

10 lat temu
PiotrCe

PiotrCe

Dreak napisał(a):
świetna fota


Zaiste.

10 lat temu
Dreak

Dreak

świetna fota

10 lat temu
KAT

KAT

Gdzies z tylu glowy,widze takich urzedasow,tylko zamiast kapelusza raczej beret na glowie.Swietne zdjecie !

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

A może to poprostu agent CIA?
Dla niepoznaki z teczką biurokraty.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Będzie robił scalenia, czy elektryfikował?

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Zagubiony z przeszłości.

10 lat temu
implicite

implicite

Niech Cię jeszcze bardziej!

10 lat temu
jarek

jarek

Dobre jest.

10 lat temu
zladygin

zladygin

Fajne.

Wygląda na DAADa.

10 lat temu