Autor

farfurnia

27-03-2016 15:44

Tytuł: Zajączek wielkanocny

Pentax 645n, Hp5@1600, Ddx, Jedyne coś z uszami, jakie mam świeże i pod ręką - pierwsza wiosenna ucieczka na gołym koniu. I wszystkim życzę wszystkiego, czego sobie życzą (w granicach rozsądku)

Komentarze

Jantar

Jantar

Tylko to nie jest w R09 wołane .
Przy moim przerobie nie mam co kupować innej wywojki.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

O! pytałeś o 400 na 1600 - i wylosowałeś odpowiedź
Teraz już umiem dużo lepiej zeskanować. Ale moje GoPro dalej waży ze dwa kilo...

10 lat temu
Jantar

Jantar

Losowo się otwarło.

Takie analogowe \"GoPro\", czy jak to się te kamerki nazywają.

10 lat temu
Wilkosz

Wilkosz

Kobyła znać musi. W łesternach nie zagra ale przyjemnie sie łasi, przymila.


edt. do ulubionych zagnam bo mało z perspektywy Łejna.

10 lat temu
farfurnia

farfurnia

Z grzbietu przecież.
Na grzbiecie tyłek, potem ręka, potem aparat. Jakoś tak...

10 lat temu
implicite

implicite

Dobre. Robione z ręki czy ze statywu?

10 lat temu
MartaW

MartaW

10 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Dziękuję - pogratulować uszu!

10 lat temu