30-06-2015 21:03
Tytuł: Moje Widoki
9x12 90mm NP20 D76 1+3 12:00 rotacyjnie
Komentarze
Janeq-2010
Dołóż budę do Tarpana i będzie terenówka do wożenia sprzętu 
10 lat temu
zeebrugge15
Brachol miał takiego pomarańczowego Tarpanika
Fajne solidne auto z ciekawym jak na tamte lata wyglądem
Sielski i wiejski kadr - lubię takie!
11 lat temu
DanyBoy
| wosk napisał(a): Piękne niebo, dorodna trawa - dobre miejsce na popas dla tarpanów ![]() |
to i moje osiołki może się dołączą do popasu? Super praca
11 lat temu
espresso
Łojejuś, to lubię.
11 lat temu
wosk
Piękne niebo, dorodna trawa - dobre miejsce na popas dla tarpanów 
11 lat temu
olowek74

11 lat temu
Wielebny
Jestem na TAK 
11 lat temu
Woocash
Super
11 lat temu
Marian
ja bym proporcje zmienił
