Autor

sej

21-06-2015 13:09

Tytuł: ***

przycięty 6x6

Komentarze

sej

sej

Polon napisał(a):
Szwecja?


Tak, Szwecja.

11 lat temu
Polon

Polon

Szwecja?

11 lat temu
TomaszK

TomaszK

Świetne! Takie passe-partout jak najbardziej na miejscu, wg mnie, całość bardzo dobrze się ogląda.

11 lat temu
Marian

Marian

w imieniu mistrzów dziękuję

11 lat temu
m6nj

m6nj

Ramka jak u mistrzów AT..

11 lat temu
espresso

espresso

Pierwsza klasa.

11 lat temu
dziiikk

dziiikk

Ładnie.

11 lat temu