21-06-2015 13:09
Tytuł: ***
przycięty 6x6
Komentarze
Polon
Szwecja?
11 lat temu
TomaszK
Świetne! Takie passe-partout jak najbardziej na miejscu, wg mnie, całość bardzo dobrze się ogląda.
11 lat temu
Marian
w imieniu mistrzów dziękuję 
11 lat temu
m6nj
Ramka jak u mistrzów AT..
11 lat temu
espresso
Pierwsza klasa.
11 lat temu
dziiikk
Ładnie.
11 lat temu
sej
Szwecja?
Tak, Szwecja.