Autor

Polon

15-06-2015 20:57

Tytuł:

Olek OM4 Ti, Zuiko 50/1.4 Fujichrome Provia 100F Fuji Hunt Chrome E6 Coolscan

Komentarze

dziiikk

dziiikk

Nie piłem takiego.

11 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

dziiikk napisał(a):
Podoba mi się szczególnie naturalna kolorystyka i dobra jakość skanów.


A o piwie nie wspomnisz? Dobre!

11 lat temu
Polon

Polon

Dziękuję

11 lat temu
dziiikk

dziiikk

Ładne te twoje slajdziki, podoba mi się szczególnie naturalna kolorystyka i dobra jakość skanów. No i morze.

11 lat temu
Janeq-2010

Janeq-2010

Technikalia superanckie

11 lat temu
DAAD

DAAD

Wszystko gra jest flaszka!

11 lat temu