10-06-2015 15:43
Tytuł: Hampton, wiosna 2012 ?
Coronet d-20, jakiś ILFORD 400, FotoRelax, skan z odbitki
Komentarze
Marian
najbezpieczniej jednak o pogodzie w trybie warunkowym. typu "jak się zachmurzy to może padać".
11 lat temu
DAAD
Ale się wygłupiłem.
11 lat temu
Dreyfuss
hahaha, bo to przyszły Hotel Hampton na Wspólnej w Warszawie
| DAAD napisał(a): Faktycznie mało zieleni jak to w Hampton. |
11 lat temu
DAAD
Faktycznie mało zieleni jak to w Hampton.
11 lat temu
Marian
ale wiosna niezbyt wyszła. ja widzę jesień...
11 lat temu
DAAD
Zaiste Hampton jak żywe.
11 lat temu
ozjasz
Brakuje szufladek