09-06-2015 18:21
Tytuł: ...
Hanimar 50mm 1,7 + Rossamann 200 ISO
Komentarze
jarek
Niekorzystnie wyglądają te cienie.
11 lat temu
StaryMaciej
Widziałem wcześniej i zastanawiałem się nad doborem słów.....
Espresso zrobił to za mnie.

11 lat temu
espresso
Ciekawy bokeh, kiepska godzina na portrety.
Ładny kadr.
11 lat temu
Janeq-2010
Dobry skan.