01-06-2015 20:16
Tytuł: Pan
bx20 superia prakticar 50mm
Komentarze
dziiikk
Przecież widać że była czarna.
11 lat temu
Janeq-2010
| Norman napisał(a): to jednak była?? |
..była, ale gdzie?
11 lat temu
DAAD
Tylko dzięki Normanowi.
11 lat temu
epoxy1
A jednak są! 
11 lat temu
DAAD
Fajne można by blendą doświetlić.
11 lat temu
Norman
gregor napisał(a):
nie żartuj |
to jednak była??
a tak serio: czy wszystko musi być 'na poważnie'?
11 lat temu
gregor
| espresso napisał(a): blendy nie było ![]() |
nie żartuj
11 lat temu
espresso
blendy nie było 
11 lat temu
epoxy1
A właśnie, są tacy co to poprawiają naturę. Dobrze, że ich tu nie ma. Świetny portret!
11 lat temu
Norman
Ciekawe czy ktoś wyskoczy z doświetlaniem blendą ;P
11 lat temu
wosk
Dobry portret