Autor

mika

31-05-2015 23:45

Tytuł:

canon ae1

Komentarze

Flawiusz

Flawiusz

Eeeee tam, są lepsze filmy nie na Tubie: http://www.sadistic.pl/3-sposoby-srania-w-lesie-vt140415.htm

11 lat temu
mika

mika

na cos jednak to zdjecie sie przydalo

11 lat temu
dziiikk

dziiikk

mika napisał(a):
Youtube!


Aaaa.. To tego wyskakiwał mi komunikat "nie odnaleziono serwera".. Dzięki

11 lat temu
Marian

Marian

implicite napisał(a):
Marianowi na pewno się spodoba.


sony... jakby nokia na symbianie to co innego

11 lat temu
mika

mika

Youtube!

11 lat temu
dziiikk

dziiikk

Chyba dla wytchnienia sobie włączę na jutubie jak ktoś rąbie siekierą smartfona. Diabli nadali.

11 lat temu
implicite

implicite

Marianowi na pewno się spodoba.

11 lat temu