28-05-2015 19:47
Tytuł: Jeszcze na służbie
Agfa VP 200 ISO, samodzielne wołanie w Tetenal-u C-41.
Komentarze
espresso
Gratulacje
11 lat temu
StaryMaciej
Perełka.
11 lat temu
DAAD
Ładne to jest.
11 lat temu
Marian
piękna skrzyneczka
11 lat temu
Foto
Bardzo ładne