27-05-2015 22:00
Tytuł: Przekroje. Z bliska #50
Kodak TRI-X 400
Komentarze
miljo
| espresso napisał(a): Vineta dodana czy gratis od obiektywu? |
Dodana.
11 lat temu
vincemancini
podoba mi się
11 lat temu
espresso
miljo wypracował sobie rozpoznawalną formę ulicznego portretu.
Świetne. Vineta dodana czy gratis od obiektywu?
11 lat temu
Marian
to dobre. przypozował model
11 lat temu
Polon
Sympatyczny gościu, fajny ma ten parasol...