26-06-2014 22:46
Tytuł: *
Praktica MTL 5B + Vivitar 2.5/28mm. S-200. V500
Komentarze
kris72
Pięknie tutaj 
12 lat temu
qliver
Oj, TAK TAK TAK :-)
12 lat temu
studhent
Od dawna nie widziałem tak ładnego krajobrazu.
Jutro z rana idę na łąki 
12 lat temu
wosk
Podoba mi się... 
12 lat temu
Janeq-2010

12 lat temu
Fotomanek
Zdecydowanie dobrze i na dodatek kolor też ma w tym swój udział
***
12 lat temu
Loel
Fajne światełko.