25-06-2014 21:31
Tytuł: Lipowy Ostrów rubież południowa
Komentarze
qliver
Nie wiem czy poznaję. Tylko tam spaliśmy, a dni spędzaliśmy na wodzie. Tzn. w nocy nie spaliśmy, tylko szaleliśmy, ale w nocy wszystkie drzewa wyglądają tak samo...
12 lat temu
DAAD
Krowy tylko brakuje.
12 lat temu
implicite
Chmurka. Madżenta. Lato.
12 lat temu
Janeq-2010
To wygląda jak północna Syberia 
12 lat temu
DAAD
Poznajesz bo na wyspie jest tylko ta jedna polana, poszukam jeszcze innego ujęcia.