Autor

marcinurbanowicz

02-06-2014 20:23

Tytuł: Była sobie huta

p-six / 400/ http://marcinurbanowicz.blogspot .com/2014/06/plac-po-hucie.html

Komentarze

jaskiniar

jaskiniar

bardzo...

12 lat temu
vincemancini

vincemancini

bardzo mi się ten obraz podoba

12 lat temu
RagnarokIII

RagnarokIII

Wyraźnie widać brak huty.

12 lat temu