02-06-2014 12:34
Tytuł:
młode kwiczoły, zdjęcie zrobiłam z okna w bloku na 3 piętrze, canon 300v, apx 100
Komentarze
olowek74
Fajny widok.Zazdroszczę.
12 lat temu
DAAD
Irmi już wiem po co łapałaś te robale. Te małe kwiczoły żrą jak stare.
12 lat temu
jaskiniar
podoba
12 lat temu
Janeq-2010
o, ten bardzo milusi 
12 lat temu
RagnarokIII
Śmiesznie się nazywa. Kwiczy?
12 lat temu
keraltok
Piękna praca