Autor

wally

01-11-2013 22:58

Tytuł: Wielki Świat

[Konica Pop, Polypan F @100, Xtol]

Komentarze

ozjasz

ozjasz

Uważam, iż stanowczo za mało jest tu zdjęć wykonanych tymże wspaniałym sprzętem.

10 lat temu
wally

wally

szkoda że nie samo zdjęcie, ale dobrze chociaż że gra słów nicka z krzywym horyzontem przyciąga

12 lat temu
DAAD

DAAD

Mnie również nie przeszkadza, gra słów mnie zachęciła do komentarza.

12 lat temu
wally

wally

DAAD napisał(a):
Wally trochę Ci się obrazek wally.

troszkę.
Fota była robiona trochę w pośpiechu bez dokładnego mierzenia. Po za tym mnie nie przeszkadza to za bardzo akurat w tym zdjęciu...

12 lat temu
DAAD

DAAD

Wally trochę Ci się obrazek wally.

12 lat temu