17-08-2013 18:03
Tytuł: Na ściernisku
Olek OM4, Zuiko 28/3.5 Kodak Ektachrome 100VS Tetenal Colortec E6
Komentarze
Polon
olowek74 napisał(a): ![]() |
Ale odkopałeś
Dzięki
11 lat temu
olowek74

11 lat temu
bartibaby
no fajne lato
12 lat temu
Polon
To moje pierwsze zdjęcie wrzucone na AT. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
12 lat temu
olowek74
Nie ma za co.Przeglądam losowo.Czasem coś w oko wpadnie.