Autor

irmi

25-06-2013 20:35

Tytuł:

jakieś puszki na wietrze, minolta dynax 5

Komentarze

irmi

irmi

obrazek bezkarnie zapaproszony

13 lat temu
marctwain

marctwain

Super. To co fruwa...

13 lat temu
irmi

irmi

może Ci puszki wpadły do oczu
cipuszki, fajna nazwa

13 lat temu
DAAD

DAAD

Każden jeden może mieć słabsze chwile.

13 lat temu
irmi

irmi

ito daj żyć, sezon ogórkowy się zaczął, od jesieni zacznę się bardziej starać

13 lat temu
rouge

rouge

ito napisał(a):
no nieeee!
żarcik taki,co nie?


Chyba tak. Taki na podrażnienie śluzówki

13 lat temu