Autor

snowman

24-06-2013 22:13

Tytuł:

Połówka pojemniczka po kliszy, Kodak Polymax, miesiąc.

Komentarze

irmi

irmi

super, bardzo wyraźny obraz
znaczy robisz dobre dziurki

13 lat temu
snowman

snowman

tomaszt81 napisał(a):
kiedyś muszę się w takie coś pobawić, gdzieś chyba widziałem Twoje tutoriale

Skocz na Solarigrafia.pl - znajdziesz tam sporo różnych informacji, nie tylko mojego autorstwa.

13 lat temu
dzemski

dzemski

nom, śliczności

13 lat temu
marctwain

marctwain

13 lat temu
tomaszt81

tomaszt81

sympatyczne są piwka z Miłosławia a zdjęcia, cóż stają się powoli klasyką kiedyś muszę się w takie coś pobawić, gdzieś chyba widziałem Twoje tutoriale

13 lat temu
snowman

snowman

To dawno było i nieprawda. Teraz takiego piwa nie robią

13 lat temu
gregor

gregor

gdybym takie zdjęcie zrobił to bym je wkleił

edit bom pijany...

13 lat temu
Gata

Gata

bajera a dobre piwo mają?

13 lat temu