20-06-2013 20:55
Tytuł:
Rososzyca, Wielkopolska, 05.2013, Reala
Komentarze
eMPe
| DAAD napisał(a): Fajne, ale z dociekliwości bezmyślnej spytam. Spytam jak przystało na tym forum, jakim to śkłem robione, że tak górę wygło? |
Oj wygina czasem niemiłosiernie. To Tokina 20 - 35
13 lat temu
marctwain
Bardzo ładne
13 lat temu
Gata
przyjemna zieleń 
13 lat temu
DAAD
Fajne, ale z dociekliwości bezmyślnej spytam. Spytam jak przystało na tym forum, jakim to śkłem robione, że tak górę wygło?
13 lat temu
StartB
bardzo

13 lat temu
monamour

13 lat temu
RagnarokIII
No koledzy dziś bardzo ładnie kolorem jadą
13 lat temu
czmielek
fajoskie
13 lat temu
rafcio
Oczywiście. To musiało być zdjęcie eMPe