20-06-2013 19:48
Tytuł: rubimania- łąka z jaskrami
minolta dynax 5, rubinar, equicolor
Komentarze
Janeq-2010
Superowe te rubinarowe kółeczka w tle!
13 lat temu
peryskop

13 lat temu
monamour
prawa , lewa ; lewa , prawa itd
13 lat temu
Gata
storczyk Ci się w kadr załapał 
13 lat temu
rouge
Piękne kółka.
13 lat temu
RagnarokIII
Dla chcącego nic trudnego 
13 lat temu
Adriano
| DAAD napisał(a): Jak to neutralny, zobacz jak ta czerwona wataha się wdziera w żółte. |
poza tym, że ja jak zwykle doceniam szarości
13 lat temu
irmi
a jednak, nie ma neutralnych tematów
13 lat temu
RagnarokIII
Podoba mi się ostrość widzenia po lewej
13 lat temu
DAAD
Jak to neutralny, zobacz jak ta czerwona wataha się wdziera w żółte.
13 lat temu
irmi
a bo to taki neutralny temat, nie prowokujący do dyskusji religijno-politycznych
13 lat temu
RagnarokIII
Ładne kfiotki
13 lat temu
orwo
przeczytałem \"łąka z jaskiniarami\" i aż się wzdrygłem