16-06-2013 12:51
Tytuł: WIEDŹMA
Flexaret V, hp5+400@3200 w microphenie 1+0
Komentarze
RagnarokIII
Cenię Cię.
13 lat temu
cichy70
dobre albo nawet i lepsze 
13 lat temu
pawluk
Bardzo ciekawe 
13 lat temu
barteknosarzewski
zegarmistrzyni światła 
13 lat temu
jarek
To też mi się podoba.
13 lat temu
hobbes
fantazja i kraft są w tej fotografii! Więcej tu takich trzeba.
13 lat temu
DAAD
Podoba się złodziejka zegarów 
13 lat temu
Adriano
bardzo mi się podoba!
13 lat temu
Grisza
Dużo na raz w jednym obrazku, bardzo mi sie to podoba, nieoczywisty ten kadr, i rekwizyt też sprytnie wykorzystany