14-06-2013 23:29
Tytuł: Tatry z Małych Pienin
Bronka SQ-B + Neopan400
Komentarze
Gata

13 lat temu
czmielek
bdb
13 lat temu
qliver
3 x TAK
13 lat temu
jejenot

13 lat temu
RagnarokIII
Podoba się mi, pewnie dlatego że gdybym tam był cyknąłbym pewnie podobne
13 lat temu
marctwain
Bardzomfajne.
13 lat temu
jaskiniar
| Paffcio napisał(a): Zmieniłem specjalnie dla Ciebie ![]() |
Bardzo dziękuję
Całość - kompletna - i bardzo się podoba
13 lat temu
Paffcio
Zmieniłem specjalnie dla Ciebie 
13 lat temu
jaskiniar
| Paffcio napisał(a): Niech będzie... więc jest to widoczuś na tatrunie z malutkich pienineczek ![]() |
zdjęcie się podoba - tytuł wręcz przeciwnie...
13 lat temu
Paffcio
Niech będzie... więc jest to widoczuś na tatrunie z malutkich pienineczek 
13 lat temu
jaskiniar
rozumiem, że może być widoczek, ale absolutnie nie mam pojęcia dlaczego ten widoczek jest na "taterki" z Małych Pienin, a nie z "małych pieninek" ...

13 lat temu
StartB
bardzo 
13 lat temu
hasa