Autor

Paffcio

14-06-2013 23:29

Tytuł: Tatry z Małych Pienin

Bronka SQ-B + Neopan400

Komentarze

hasa

hasa

9 lat temu
Gata

Gata

13 lat temu
czmielek

czmielek

bdb

13 lat temu
qliver

qliver

3 x TAK

13 lat temu
jejenot

jejenot

13 lat temu
RagnarokIII

RagnarokIII

Podoba się mi, pewnie dlatego że gdybym tam był cyknąłbym pewnie podobne

13 lat temu
marctwain

marctwain

Bardzomfajne.

13 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Paffcio napisał(a):
Zmieniłem specjalnie dla Ciebie

Bardzo dziękuję Całość - kompletna - i bardzo się podoba

13 lat temu
Paffcio

Paffcio

Zmieniłem specjalnie dla Ciebie

13 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

Paffcio napisał(a):
Niech będzie... więc jest to widoczuś na tatrunie z malutkich pienineczek

zdjęcie się podoba - tytuł wręcz przeciwnie...

13 lat temu
Paffcio

Paffcio

Niech będzie... więc jest to widoczuś na tatrunie z malutkich pienineczek

13 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

rozumiem, że może być widoczek, ale absolutnie nie mam pojęcia dlaczego ten widoczek jest na "taterki" z Małych Pienin, a nie z "małych pieninek" ...

13 lat temu
StartB

StartB

bardzo

13 lat temu