Autor

Paffcio

08-06-2013 23:03

Tytuł: Nieznajowa

I znowu Beskid Niski... Pentax MX + 50/1.7, Apx100

Komentarze

Janeq-2010

Janeq-2010

jaskiniar napisał(a):
podoba


i mnie też

13 lat temu
monamour

monamour

13 lat temu
jaskiniar

jaskiniar

podoba

13 lat temu
marctwain

marctwain

Fajnie, podoba mi się

13 lat temu
Gata

Gata

13 lat temu
Paffcio

Paffcio

Dziękuję :-)

Dla dociekliwych: te na zdjęciu kropecki to w stadzie łowiecki

13 lat temu
peryskop

peryskop

a tu się podoba

13 lat temu