Autor

tomaszt81

07-06-2013 10:16

Tytuł: Kołobrzeski park

jak ostatnio

Komentarze

Gata

Gata

bardzo ładnie tam jest i żałuję, że tak w biegu byłam ostatnio

13 lat temu
Irwin0

Irwin0

Nie jestem zwolennikiem betonowania/asfaltowania/brukowania alejek w parkach..

13 lat temu