29-05-2013 11:30
Tytuł:
Biała k Radzynia Podl. Zenit 412 + Vivitar 2.5/28mm. S-200. V500
Komentarze
DAReKDorosz
Jest Krzyż są emocje 
13 lat temu
Yoonson
jest zachód słońca, jest krzyż
JEST FOTA!
13 lat temu
Fotomanek
No niech Ci będzie! Powiem, że najstraszniej
***
13 lat temu
RagnarokIII
Fotomanek napisał(a):
*** |
13 lat temu
Fotomanek
| marctwain napisał(a): Ja takie strasznie lubię ![]() |
***
13 lat temu
marctwain
Ja takie strasznie lubię
13 lat temu
Pikuslaw
Z daleka poznać czyje 
13 lat temu
peryskop

13 lat temu
miklas

13 lat temu
Dzik
Robi wrażenie