27-05-2013 10:44
Tytuł: ***
Zenit 412 + Pentacon 2.8/29mm. Eksp 20sek, przerwa 15min i ponowna eksp 15min. S-200. V500.
Komentarze
marctwain
Fajne
13 lat temu
Tangerinedream
Myślałem, że ta przerwa to po to, żeby do domu pobiec, wyłączyć światło i wrócić do aparatu.
13 lat temu
monamour

13 lat temu
qliver
ynteresująco wyszło
13 lat temu
zieloo
Moim skromnym zdaniem, lepiej byłoby zrobić jedną ekspozycję, bez tych przerw 
13 lat temu
DAReKDorosz
| Malczer napisał(a): Darku, a z czego wynikała ta kombinacja z czasami naświetleń? |
Chciałem naświetlić gwiazdy bez poruszenia, a następnie "wprawić je w ruch".
Taki eksperyment w sumie
13 lat temu
Malczer
Darku, a z czego wynikała ta kombinacja z czasami naświetleń?
13 lat temu
analogowiec
Dobre jest
13 lat temu
Grisza
Bardzo ładne