26-05-2013 09:10
Tytuł: ...
to dziś drugie do pary :) Zero45, Provia100 wołane przez sweetka :)
Komentarze
Malczer
Widziawszy, widziawszy... Bardzo się podobają.
13 lat temu
jarek
Świetne to zeroimage
13 lat temu
wally
uff... proszę nie dołować użytkowników AT
a przynajmniej mnie
Braaawo !
13 lat temu
karolajn
jest super! 
13 lat temu
monamour
e x t r a
13 lat temu
MartaW
Już oklaskiwałam, ale co tam... 
13 lat temu
qliver
3 x TAK
13 lat temu
sweetek

13 lat temu
marctwain
Żyleta! I to niebo....
13 lat temu
implicite
Moim zdaniem, bardzo dobre zdjęcie.