Autor

robertpiosik

21-10-2012 19:00

Tytuł: ...

W oryginale ambrotyp na czarnej pleksi 13x18. Pozdrawiam wszystkich tradycyjnych:))

Komentarze

Wilkosz

Wilkosz

Żyje.

10 lat temu
666conducer

666conducer

13 lat temu
marctwain

marctwain

Niesamowite. Mroczne. Bardzo mi się podoba.

13 lat temu
free2on

free2on

należą się podwójne brawa!
raz za kadr a dwa za technikę gratuluję

13 lat temu
implicite

implicite

robertpiosik napisał:
Warto zwrócić uwagę na obojczyki przypominające kształtem bycze rogi

http://robertpiosik.pl/

Warto.

13 lat temu
qliver

qliver

Demoniczne. Mi się podoba.

13 lat temu
robertpiosik

robertpiosik

Warto zwrócić uwagę na obojczyki przypominające kształtem bycze rogi

http://robertpiosik.pl/

13 lat temu
implicite

implicite

Spojrzenie. Wydaje się najważniejsze w pracy, niestety ginie w cieniu.

13 lat temu