Autor

schabbezkosci

30-06-2008 00:12

Tytuł: kot...

no dobra, ostatni już :) kadr jak kadr, siedział mi na kolanach i przysypiał...

Komentarze

schabbezkosci

schabbezkosci

no moze jakbym byl pewny kadru, bo co? zdjecie i po kocie i modela braknie

18 lat temu
bombadilla

bombadilla

Czego się nie robi dla sztuki.

18 lat temu
schabbezkosci

schabbezkosci

ej ej, młotkiem? wówczas ja oberwałbym od właścicielki

18 lat temu
bombadilla

bombadilla

Uśpij go!

18 lat temu
schabbezkosci

schabbezkosci

widać koci i hiszpański

ja już chyba trzecią klisze poluje na skubańca w plamie światła i zawsze ucieknie albo słońce zajdzie albo przyjdzie i pomruczy zamiast leżeć i pozować

18 lat temu
Filet

Filet

dzisiaj koci dzień

18 lat temu