Autor

acidjazz

29-06-2008 01:08

Tytuł: mieszka się, nie?

Komentarze

MartaW

MartaW

super miejscówka, dobry kadr, dziwne barwy, ale dobrze się je ogląda

6 lat temu
fotoptikon

fotoptikon

Fajne... Kiedyś może też się wybiorę...

18 lat temu
acidjazz

acidjazz

Rodos, tam gdzie produkują bimber z winogron zwany SUMA

18 lat temu
fotoptikon

fotoptikon

Gdzie to?

18 lat temu
Vilku

Vilku

Wow : )

Mógłbym w takiej żyć : )

18 lat temu