Autor

schabbezkosci

24-06-2008 18:42

Tytuł: Cote d’Lazur

:)

Komentarze

schabbezkosci

schabbezkosci

no w koncu lazurowe wybrzeze :P a i fotka z tej niby hipisowskiej wyprawy nasza pomarańczą

18 lat temu
irmi

irmi

szczyt damskiej elegancji-karimata pod kolor chustki
podobają się te kolorki

18 lat temu
Filet

Filet

Pozytywnie zakręcone kolory

18 lat temu