29-06-2012 12:08
Tytuł: Beznadzieja. Smętne widoki
Orwo NP55@125, Xtol 1:3 20°C 18'
Komentarze
marctwain
Jest dobre, gadające
14 lat temu
hasa
Proste ale jakże piękne. Wać panu to trzeba się będzie teraz kłaniać . 
14 lat temu
pawluk
podoba się bardzo 
14 lat temu
WoWa
No, rzeczywiście - beznadzieja... 
14 lat temu
DAAD
To ma sens. 
14 lat temu
RagnarokIII
Jeszcze fajniej.
14 lat temu
Marian
w centrum jakby nieostre