26-06-2012 09:13
Tytuł: Leśne runo
Praktica MTL 5B + Pentacon 1.8/50mm. Superia 200ISO
Komentarze
marctwain

14 lat temu
MartaW
lato, lato 
14 lat temu
lizol
fajne zdjęcie. maksymalnie naturalnie wyszlo.
ogólnie do swojej praktici mam już jakąś niechęć. nie potrafię nią szybko wyostrzyć przez te kliny pomiarowe.
14 lat temu
studhent
Bardzo przyjemne. A praktica do lasu jest idealna 
14 lat temu
orwo
ja lubię las, więc będę nieobiektywny, ale oglądając takie obrazki wcale nie będzie mi łatwiej do soboty wytrzymać
14 lat temu
Loel
Fajny las:)