Autor

eloonew

24-06-2012 19:42

Tytuł: Joasi portret wiankowy

eos 300v, vx 200, sigma 50

Komentarze

Adso

Adso

DAAD napisał(a):
Rzadko można spotkać dziewczynę z wiankiem.



z wiankiem adoratorów łatwo

14 lat temu
Adso

Adso

darek-td napisał(a):
aronov napisał(a):
Jakoś mi osobiście nie pasuje ostrość na wianku.
Klimat przedni.



http://autofocus.blox.pl/2008/01/Wielcy-fotografowie-w-Internecie.html




rewelacja...dokładnie tak wyglądałyby forumowe recenzje

14 lat temu
DAAD

DAAD

Rzadko można spotkać dziewczynę z wiankiem.

14 lat temu
marctwain

marctwain

14 lat temu
MartaW

MartaW

Jejku, jejku... to ziarno czy raczej szum? bo tak równomiernie coś?

14 lat temu
cichy70

cichy70

a teraz, jestem na tak

14 lat temu
aronov

aronov

eloonew napisał(a):
aronov napisał(a):
Jakoś mi osobiście nie pasuje ostrość na wianku.
Klimat przedni.
oj no coś przekomibowałam ale nie wiem co


Miłe przywitanie, nie ma co.
Rozumiem oba powyższe posty.

14 lat temu
eloonew

eloonew

aronov napisał(a):
Jakoś mi osobiście nie pasuje ostrość na wianku.
Klimat przedni.
oj no coś przekomibowałam ale nie wiem co

14 lat temu
darek-td

darek-td

aronov napisał(a):
Jakoś mi osobiście nie pasuje ostrość na wianku.
Klimat przedni.



http://autofocus.blox.pl/2008/01/Wielcy-fotografowie-w-Internecie.html


14 lat temu
aronov

aronov

Jakoś mi osobiście nie pasuje ostrość na wianku.
Klimat przedni.

14 lat temu